CESTYPARTNERSTVÍ

14. února 2020 Ι 9:30 - 17:00 Ι RockCafé Národní 20, Praha 1

POKRAČUJEME DALŠÍM DÍLEM, TENTOKRÁT NA TÉMA:

 

PARTNERSTVÍNEVĚRA aneb
​Jak to s tou nevěrou dneska vlastně je?

 

Jak to s tou nevěrou vlastně je? Co nám říká? Jak jí rozumět? Je to symptom? Je to důsledek? Jaký to má dopady na jedince i na vztah? Jak pracovat se zraněními a emocemi po nevěře? Povídání s bodyterapeutkou o tom, jak do hojivého procesu zapojit i práci s tělem. Lze vůbec po nevěře obnovit důvěru?

A protože je náš projekt primárně NEZISKOVÝ, tak CENA ZA CELÝ DEN, plný nejvyšší profesionální tvořivosti, je stanovena pouze na:

  • 200,- Kč pro členy AMRP, studenty a důchodce
  • 400,- Kč pro nečleny AMRP a veřejnost

 

Stále ještě máme 0 míst (z celkové kapacity pro 160 účastníků)

PANELISTÉ

Alex HROUZKOVÁ

o ALEX
jan vojtko

Honza VOJTKO

o HONZOVI

Katka KLAPILOVÁ

o KATEŘINĚ

Jan Bílý

o JANOVI

Tereza KORYNTOVÁ

o TEREZE

Projekt CESTA A ŽIVOT PARTNERSTVÍ V 21. STOLETÍ

Neziskový projekt CESTA A ŽIVOT PARTNERSTVÍ v 21.století je unikátní projekt na podporu dlouhodobých partnerských vztahů. Jeho hlavním fokusem je kreativní snaha přilákat co nejvíce lidí různých "žánrů" a s nimi se dlouhodobě zamýšlet a diskutovat nad různými důležitými aspekty partnerských vztahů v aktuální české společnosti. Otevřeným cílem projektu je také zapojit veřejnost, tak aby lidé začali více aktivně přemýšlet a ovlivňovat svá partnerství. 

Projekt chce nejen ve významné dny (Národní týden manželství, Mezinárodní týden rodiny, Světový den duševního zdraví) podpořit v různých zajímavých a alternativních prostorech něco tak velkého, tak důležitého a tak významného jako jsou PARTNERSKÉ VZTAHY.

V roce 2019 proběhly tyto tři díly:

  1. Partnerství a manželství - 12. 2.2019 - při příležitosti Národního týdne manželství
  2. Partnerství a rodičovství - 15. 5.2019 - při příležitosti Mezinárodního týdne rodiny
  3. Partnerské rozchody a rozvody - 10. 10.2019 - Světový den duševního zdraví

Kdo projekt již podpořil svou aktivní účastí?

Pavel Fisher (senátor ČR),  Mgr. Jana Pastuchová (předsedkyně Výboru pro sociální politiku PS ČR), PhDr. Slavoj Titl (IPPART), PhDr. Jiřina Šiklová (FFUK), prof. Lenka Šulová (FFUK),poslankyně MUDr. Eva Matyášová PhDr. Petr Šmolka (AMRP), MUDr. Pavel Špatenka, Mgr. Martin Staněk (Akademická farnost Praha), prof. Dana Hamplová (sociologický ústav AV ČR), JUDr. Adéla Horáková (Jsme fér!), PhDr. Zuzana Vondřichová (psychosomatická psychoterapeutka), Bc. Tereza Beníčková (ČASP), Mgr. Terezie Štyglerová (ČSÚ), MUDr. Peter Pöethe (dětský psychoanalytik), Bc. Kateřina Přibilová (trenérka),  PhD. Petr Fučík (FHS MU),   Honza Vojtko (párový terapeut), PhDr. Alexandra Hrouzková (PSY), Mgr. Tereza Koryntová (bodyterapie)...

Hlavní organizátoři:

AMRP - Asociace manželských a rodinných poradců ČR

CSSPraha - Centrum sociálních služeb Praha