Bezpečnostní a hygienická pravidla pro OSOBNÍ SEZENÍ 

AKTUALIZOVÁNO - 9.9. 2020  

Vážení a milí klienti našeho CENTRA PARTNERSKÝCH VZTAHŮ - Slezská 74.

Na základě přituhujících POVINNÝCH podzimních "preventivních" opatření jsme bohužel nuceni opět i my REAGOVAT zvýšením "nepříjemných hygienických zásahů". Pro zajištění dostatečného bezpečí nás všech jsme se rozhodli, ve shodě s doporučeními České asociace pro psychoterapii a opatřeními Hygienické stanice hl.m.Prahy, pro několik "nepříjemných", ale preventivně ochranných opatření, která budou dočasně platit pro každého z nás.

Dočasně OMEZUJEME počet realizovaných osobních sezení. Pokud je to ve vašich možnostech, tak pojďme zrealizovat domluvené sezení v bezpečnějším ONLINE prostroru. Stejný domluvený čas, jen jiné (vaše) místo. Stačí pouze dát vědět, minimálně do 5 minut před začátkem sezení,  mailem, SMSkou či telefonem, že místo u dveří se potkáme ve vámi preferované variantě. Můžete se klidně rozhodnout i na poslední chvíli.... Ti z vás, kteří s tím již máte zkušenost, tak si jistě vzpomenete, jak je to překvapivě pozitivní alternativa.  

Pro párové sezení je v takovém případě výhodné, aby oba partneři byli přítomni na jednom místě u jedné kamery.

 

OSOBNÍ sezení (u nás na Slezské 856/74) může od 9.9. 2020 probíhat pouze PŘI SPLNĚNÍ TĚCHTO TŘÍ PODMÍNEK:

1. prosím přicházejte pouze v "dobré" zdravotní kondici a přineste s sebou podepsané POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (připravený Českou asociací pro psychoterapii) - viz. ke stažení níže.                          

2. sezení probíhá OPĚT pouze V ROUŠKÁCH, ale pokud se chcete cítit volněji, tak je možné využít vámi donesené OCHRANNÉ ŠTÍTY.     

3. předem se omlouváme za poslední opatření, ale po vstupu do našich prostor bude změřena vaše teplota digitálním teploměrem, všichni bychom ji měli mít pod 37°C. Pokud bude teplota v rozmezí 37-37,5°C, tak můžete počkat v čekárně a během 5 minut můžeme udělat přeměření znovu. Pokud teplota neklesne, tak bohužel sezení není možné realizovat.

 

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI najdete ZDE:

 • Potvrzení o bezinfekčnosti

  "Vzor" prohlášení o bezinfekčnosti, který by každý účastník měl přečíst, podle něj zvážit svou účast a případně podepsat před plánovanou akcí.

DÁLE BUDOU PROBÍHAT TATO PREVETIVNÍ OPATŘENÍ:

 1. po vstupu do našich prostor žádáme o dezinfekci rukou, v předsíni pro tento účel bude připraven stoleček s dezinfekčním gelem, jednorázovými kapesníčky a košem,
 2. na tuto omezenou dobu nebude z preventivních důvodů probíhat podávání ruky (ani při vítaní, ani při loučení)
 3. nebudeme podávat žádné nápoje, ani vodu,
 4. budeme se snažit dodržovat odstup 2m,
 5. po každém sezení dojde k dezinfikování styčných ploch a řádnému pravidelnému větrání,
 6. přicházejte na svůj domluvený čas, abyste nemuseli využívat čekárnu...
 7. pokud máte jakékoliv náznaky nachlazení, tak osobní sezení ZRUŠTE, nebo ho v domluvený čas můžeme uskutečnit v ONLINE variantě. Pro online mi stačí dát vědět pár minut dopředu SMSkou, telefonicky či mailem.

POZOR

S ohledem na potřebný pocit bezpečí jak členů našeho týmu, tak všech klientů si vyhrazujeme pro naše psychoterapeuty právo na neuskutečnění či okamžitého ukončení sezení v případě, že klient vykazuje příznaky nachlazení, teploty či pokašlávání.  I takto ukončené sezení je hrazeno v plné domluvené částce.

Pokud tedy cítíte příznaky nachlazení, tak sezení prosím včas zrušte, rádi vám nabídneme náhradní termín. Případně je možné toto sezení  uskutečnit v rezervovaný čas náhradní ON-LINE variantou (nejlépe se nám ověřil Skype (pavelrataj1), ale je možné volit i další varianty, jako je Zoom, Msg...)

V aktivním provozu jsou tyto ONLINE varianty:

1. SKYPE (je na Vás jestli zvolíte jen audio či video). Moje přihlašovací údaje jsou: pavelrataj1
2. TELEFON  - telefonicky nebo jako společná telekonference. Moje číslo je: +420 777 041 478

3. ZOOM - audio/video místnost, v daný čas vám na mail zašlu místnost, ve které na Vás budu čekat.

4. MESSENGER - audio či video hovor. Opět přes moje telefonní číslo: +420 777 041 478 , FB profil: Pavel Rataj, www.facebook.com/pavel.rataj.1

5. WhatsApp - audio a video hovor. Opět přes moje telefonní číslo: +420 777 041 478, nebo jméno: Pavel Rataj

PLATBA za takto realizovaná a vzájemně potvrzená sezení probíhá (ideálně před, v horším případě po setkání) rychle a pohodlně přes platební bránu ONLINE platbou  nebo na účet: 1024418887/6100

Ceny za 80 min ONLINE SEZENÍ jsou sjednoceny takto: do 16 h za 1300,- / po 16 hodině 1500,- Kč

Setkání je také možno samozřejmě ZRUŠIT, jen prosím dejte pozor na platné Stornopodmínky (viz. níže), které se začínají započítávat 48h před domluveným sezením. 

Věříme, že shovívavě rozumíte nezbytnosti takovýchto nepříjemných omezení a opatření, i naší obezřetnosti. Naše snaha je dočasně nabídnout co největší pocit bezpečí i na úkor určitého komfortu. Pokud by vám to nevyhovovalo, tak je stále ve hře on-line varianta našeho setkání.

Hledáme způsoby, jak i v těchto dnech a měsících, udělat naše setkání komfortní, bezpečné a užitečné, a nemuset ztratit kontakt s rozběhlým terapeutickým procesem.

Pokud se rozhodnete potkat se se mnou některým z výše uvedených způsobů, tak se na vás budu těšit. 

 

S přátelským pozdravem Pavel Rataj

Pokud se domluvíme na sezení, tak vás chci seznámit se vstupní podmínkou týkající se storno poplatků při zrušení nebo absentování setkání. 

 • méně než 48h před domluveným termínem - 100%
  Při zrušení či přeobjednání setkání méně než 48h před domluveným termínem, nebo v případě, že se na sezení (k hovoru) nedostavíte, tak vás požádám o uhrazení 100% částky z ceny domluvené konzultace. Storno poplatek je vyžadován z důvodu, že váš termín (pro vás vyhrazený čas a prostor) již nejde rychle obsadit jinými klienty.
 • Mimo těchto kritických 48h před setkání je možno zrušit či přeobjednat sezení kdykoli. 
 • Storno podmínky se vztahují i telefonické / skype konzultace
 • Průběh HOVORU je diskrétní, NENAHRÁVÁ SE a vztahuje se na něj stejná mlčenlivost jako při osobních setkání.
  Toto pravidlo platí v průběhu i po ukončení setkávání.
 • Skype a jiné formy online či telefonických HOVORŮ jsou vázány Etickým kodexem České asociace pro psychoterapii a Etickým kodexem Asociace manželských a rodinných poradců ČR.
 • Vzhledem k povaze témat individuálních či párových sezení není možná přítomnost dětí.