AKTUÁLNÍ INFORMACE 

AKTUALIZOVÁNO - 24.3.2020, 12:20

 Zde najdete aktuální informace a opatření k blížícím se SEMINÁŘŮM A WORKSHOPŮM.

Dobrý den, milí ÚČASTNÍCÍ A ZÁJEMCI našich kurzů, 

jako psycholog a specialista na krizové stavy velím spíše k obezřetnosti, opatrnosti a prevenci, než k panice a zúskostňujícím krokům...

Vzhledem k aktuálnímu dění, opatřením vlády a blížícím se termínům našich seminářů/workshopů jsme se rozhodli k tomu postavit co nejvíce zodpovědně, tak abychom nikoho z nás neohrozili.

Mrzí nás, jaká situace nastala a jaké komplikace v různých směrech to přináší. Aktuálně jsme se rozhodli naše Centrum partnerských vztahů na Slezské 74 minimálně do 13.4. UZAVŘÍT PRO OSOBNÍ SEZENÍ, tak aby případné kurzy byly realizovány v čistém prostoru. Opatření vyhlášená vládou (nyní do 1.4.) by nám dávala naději na naše osobní setkání, i když v to moc nevěříme. Váš POCIT BEZPEČÍ je pro nás klíčový, a proto na základě našich zkušeností již raději aktivně připravujeme různé zajímavé náhradní alternativy, tak abyste o svůj seberozvoj nepřišli.

 

Nebojte, o svůj růst NEPŘIJDETE!

Rozhodli jsem se jít tou NEJBEZPEČNĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ CESTOU.

V tuto chvíli aktivně pracujeme na těchto náhradních variantách:

  • STREAMOVÁNÍ - pokud by se opatření výrazně zmírnila  a někteří z vás by měli chuť osobně dorazit do Slezské 74 (protože osobní je osobní), tak bychom ostatním mohli celé naše setkání STREAMOVAT do tepla a bezpečí jejich domovů nebo pracoven. V tuto chvíli máme možnost využít živý přenos přes Facebook, Twitch či Youtube live. Streamování u některé z těchto variant umožňuje chat poznámky, nikoliv audio vstupy účastníků. Aby přenos byl živý, tak ze zkušenosti víme, že by bylo potřeba aspoň 4-5 zájemců naživo, v tuto chvíli asi s rouškami/respirátory. 

 

  • WEBINÁŘ - určitě interaktivnější a příjemnější variantou je možnost uspořádání WEBINÁŘE. I když nám tato varianta komplikuje možnost různých skupinových cvičení, tak budete případně určitě překvapeni jeho příjemností, živostí i možností interaktivity. A to jak prostřednictvím připojeného chatu, tabule, tak i živé audio či dokonce video diskuze... Máme různé formy, které umožňují přítomnost připravených prezentací, ukázek i živé diskuze. Výhodou je, že celodenní akci lze rozdělit do několika částí.

 

  • KUPÓN - pokud by se situace nějak i nadále komplikovala a ani následující týdny bychom nemohli kurzy realizovat, tak přistoupíme k dalšímu kroku, abyste se nemuseli bát, že o svůj seberozvoj či o své peníze přijdete. Máme totiž v záloze připravenou ještě jinou variantu, kterou je udělení KUPÓNU s roční platností. Tento kupón byste mohli použít na  stejný či jiný kurz (ve stejné finanční částce) z nabídky v následujících 12 měsících od data jeho vydání. Jeho roční platnost byste si mohli vyčerpat dle svých priorit a možností. 

 

  • NÁHRADA - pro některé zájemce by mohl být takto vydaný kupón i možností, jak ho využít místo jiného kurzu spíše pro příležitost, jak získat individuální, párové sezení či ON-LINE konzultaci (telefon, skype, messenger, whatsapp). Pokud je přihlášena partnerská dvojice, tak samozřejmě mají v ceně dvě setkání.

Současné dění bedlivě sledujeme a podle toho, jak se to bude vyvíjet, vás budeme neprodleně informovat a dalších krocích.

  Děkujeme moc za pochopení a spolupráci. 

 

S  přátelským pozdravem Pavel Rataj 
Za tým INPARO - Institut pro partnerství a rodinu