RESTART VZTAHU

ŽIVOT NENÍ JEDNODUCHÝ

DEJTE SVÉMU VZTAHU 

KONEČNĚ ŠANCI.

Každý vztah má svůj jedinečný příběh. Každý děláme co můžeme. A i tak se někdy dostaneme do velkých problémů a těžkých období. A ten, kdo to odnese je častokrát náš partnerský vztah. Jen ti nejodvážnější, kteří již před životem nestrkají hlavu do písku, mají sílu a odvahu zkusit to ještě jednou...

"Všechno má svůj správný čas a správné místo."

Možná je to právě teď...  

- Carl Gustav Jung

ZAČÍNÁME 

3. ledna 2022
18:00
ONLINE ZOOM

JISKRU NEBO VÍTR?

Ztratil váš vztah jiskru? Začínáte se nudit? Máte pocit, že vám ve vztahu chybí potřebná nejen živá dynamika, ale i vítr ve vlasech. Máte za sebou těžké období? Vyhořel váš vztah a snažíte se ho dostat zpět do kondice? Hledáte, jak probudit více chuti, blízkosti, zájmu a porozumění? Vzpamatováváte se po nějakém vztahovém karambolu? Hledáte směr, energii či potřebné flow?... Stále dokola dáváte další a další šance a nedaří se to, nebo to do konce skončí dalším fiaskem? Pak jste tady správně:) 

SPOLEČNĚ MÁME NA KONTĚ VÍCE NEŽ:

0
let
Terapeutické praxe s partnerskými dvojicemi
0
Klientů, kteří prošli terapeutickými sezeními
0
Účastníků, kteří prošli našimi semináři, workshopy, webináři, výcviky či vystoupeními
0
Mediálních výstupů (články, rozhovory, TV pořady, rádia, podcasty), přednášek a konferencí

PROČ

 RESTART VZTAHU?

Nejen mnoho novinářů, ale i mnoho klientů a našich známých se nás opakovaně ptá, jak ve vztahu zažehávat, rozfoukávat a udržovat to, co vztah dělá spokojeným vztahem i po mnoha letech a po různých partnerských karambolech... Dlouho jsme odolávali tlaku, ale nastal čas, kdy jsme se rozhodli tomu postavit čelem a připravili jsme exkluzivní kurz pro jednotlivce i partnerské dvojice,  pro milovníky a dobrodruhy partnerských končin.

Být v dlouhodobém partnerském vztahu něco stojí. Často zažíváme krásné chvíle, stejně tak jako ty krušné, nebo dokonce kritické, které nás mohou přibližovat ke konci vztahu. Zažíváme to všichni. Ti poučenější už ví, nebo alespoň tuší, že neustálé štěstí či pohoda není v dlouhodobém partnerském vztahu dosažitelná. Konflikty, krize, hádky ale i usmiřování, mnoho lásky a milování, neustálá pulzace přibližování se a oddalování charakterizují naše vztahy. Dělají je pevnými, intimními a především jedinečnými. 

Budeme rádi, když tento program využijete pro prověření, že váš vztah, ikdyž je třeba aktuálně křehký, stále stojí na pevném základě, nebo jej dokonce můžete využít pro restart svého vztahu. Ukázat sobě i partnerovi či partnerce, že ve váš vztah věříte a ceníte si jej. Jsme přesvědčení, že vám tento program pomůže objevit v sobě další sílu pro smysluplné a spokojené pokračování.

UKÁŽEME VÁM, JAK NA TO:)

HNED PO ZAKOUPENÍ RESTARTU VZTAHU najdete ve své členské sekci i další výhodné, časově omezené, bonusy:)

DEJTE SOBĚ, SVÝM VZTAHŮM I SVÉMU OKOLÍ VĚTŠÍ POROZUMĚNÍ 

A BUĎTE O KROK NAPŘED PŘED OSTATNÍMI


PRO KOHO JE CYKLUS URČENÝ?

Náš další cyklus by rád oslovil právě ty z vás, kteří ušli již nějakou partnerskou cestu. Často klopýtli, možná spadli, odřeli se či se dokonce zranili, ale ví a uvědomují si, že chtějí jít dál. Ví, že tyto události byly, jsou a budou pro vztah důležité. 

Cyklus je připravený pro všechny zvídavé a odvážné  jednotlivce, partnerské dvojice, kolegy a fanoušky partnerských vztahů a osobní rozvoje, a to bez rozdílu věku, sex. orientace, zkušenosti či životního zaměření:).

DVA PÁROVÍ TERAPEUTI

 VÁS BUDOU PROVÁZET CELÝM CYKLEM

Jako pároví psychoterapeuti jsme každý den s našimi klienty na cestách a výpravách za dobrodružstvím. Někdy spolu chodíme do nemocnic navštěvovat jejich vztah na jednotku intenzivní péče, někdy chodíme trénovat do vztahového fitka a někdy jen tiše hledáme, kde spočinout, meditovat a zastavit se. Někdy hledáme živou vodu a místo, kde září slunce, síla, odvaha a chuť... Naše práce je pro nás posláním, naše práce je nepředvídatelná cesta plná různých zvratů a překvapení. Milujeme svoji práci a vidíme v ní více než jen seberealizaci... 

Každý den sledujeme, jak se různí lidé s různými příběhy, různými vzorci a svou jedinečností pohybují na své cestě k nalezení spokojenosti. Vidíme stovky příběhů, kde se lidé trápí a hledají cestu. A jsme součástí jejich odvahy to nevzdat a jen nepochopeně utéct. Vše, co budeme sdílet, bude založené především na zkušenostech prověřených lety a psychoterapeutickou praxí...

S NÁMI SE ROZHODNĚ NUDIT U SUCHÉ TEORIE NEBUDETE. 🙂

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 TENTOKRÁT 5+1+1

Celý cyklus jsme z pochopitelným psychologických a motivačních důvodů rozložili do dvou částí:

  1. Základní modul - zde bude klasický scénář. Pět setkání po týdnu budeme pracovat na níže avizovaných tématech...
  2. Refreshový modul -  to jsou dvě jednotlivá setkání po delším čase. REFRESH je setkání, který má jasný cíl - zmapovat jak se daří udržovat proces, pomoci odstranit vzniklé komplikace, posdílet úspěchy a radosti. Vždy je připraveno další rozvojové posilující a vyživující téma... 

CYKLUS 5 + 1 + 1 JSME SESTAVILI Z TĚCHTO TÉMAT:

1. BOD ZLOMU - DÁME SI SKUTEČNĚ ŠANCI?

PONDĚLÍ 3. LEDNA 2022 OD 18:00 - 20:00

RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

Hned v úvodním díle se postupně ponoříme do flow příběhu partnerských vztahů. Podíváme se na to, jak historie, dění a vztahová dynmika ovlivňuje různé nepříjemnosti ve vztahu. Zkusíme si posdílet a shrnout, co se stalo v minulých měsících, či dokonce letech, s vámi a vaším vztahem? Jak tomu rozumíte? Jak vypadala cesta tímto temnějším údolím? Už znáte svého zakopaného psa? Už víte proč se tak muselo stát? Už máte definované poznání či dokonce ponaučení? Co vám pomohlo se dostat až sem?  Jak jste dospěli k tomu, že nechce odejít, ale že chcete zůstat a budovat vztah? Jak jste získali pro společnou práci druhého? Pojďme tedy, z odstupem času a vývoje, posdílet tyto “zlaté poklady” jedinečného snažení, které vedli k rozhodnutí dát vašemu vztahu skutečně novou šanci...


2. ZAŽEHNUTÍ JISKRY A PROBOUZENÍ CHEMIE

PONDĚLÍ 10. LEDNA 2022 OD 18:00 - 20:00

RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

V druhém díle se podíváme na sílu rozhodnutí k přiblížení a také na sílu odstředivých sil, které zažehnutí brání? Co způsobuje “zajiskření”? Většina partnerů i po dlouhých letech přesně tuší a cítí co je to co jim shází, po čem tajně sní, jaké touhy a vášně zůstávají ukryté v hlouby jejich duše. Podíváme se na důležitost partnerského kontaktu, dialogu, otevřenosti, sdílení, vyjevování a dynamiky. Ukážeme si, že slova ani dobrá vůle nestačí, že bez času, prostoru a energie to nepůjde. Jak to vše posílit. Práce s motivací a inspirací. Podíváme se na čem stavíte svoji vnitřní motivaci, čím vás inspiruje váš partner. Také se dotkneme toho, jak zastavit omnipotentní já a pracovat s pochybnostmi. Dotkneme se vztahových potřeb, jazyků lásky, zdrojů vášně, fantazií, tužeb, partnerských zručností  i partnerských sbližujících rituálů.


3. RŮSTOVÁ SPIRÁLA

PONDĚLÍ 17. LEDNA 2022 OD 18:00 - 20:00

RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

Ve třetím pokračování se podíváme na podporu a posílení blízkosti. Ukážeme si, jaký je rozdíl mezi dočasným zlepšením a růstem. Růst, změna a přibližování se dějí ve spirále a pulzaci. Tato pulzace někdy vyplavuje na břeh různé podivné bolesti. Proto se podíváme i na to co v této fázi znamená vědomá práce se zraněními a jejich hojením. Znáte zranění svých partnerů? Umíte je oba hojit?  Co propady motivace, sebedisciplíny a rozhodnutí... Určitě se začneme dotýkat partnerských polarit. Restart neznamená vytváření nové vzájemné závislosti. Ukážeme si některé posilující faktory. Opět se zaměříme na odstranění komplikací v udržování ohně... A určitě se dotkneme partnerských copingových mechanismů a práce s vytěsňováním - snad už zase nezametáte:)


4. PARTNERSKÁ VIZE - PARTNERSKÝ VISION BOARD

POZOR!!! - ÚTERÝ 25. LEDNA 2022 OD 18:00 - 20:00

JAK ZACHRÁNIT VZTAH? RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

Zažehnutí jiskry, restart vztahu či záchrana vztahu po těžkých obdobích není rozhodně jednoduchá záležitost ani snadný proces. V tomto díle budeme dále navazovat na hlubší posílení vzájemnosti a hledání společného smyslu. Budeme se dotýkat toho, že hodnota nemůže být jen prázdný, životu vzdálený, racionální konstrukt. Žít hodnotu, smysl nejde bez jasně vydefinované vize. Právě tento díl nám ukáže jak na to. Jak na vaší cestě tuto vizi společně vyjevit a zachytit jí pro další měsíce vašeho spokojeného soužití...  Jak říkal Erik Berne -“Láska není pro mě romantické dívání se jeden na druhého, ale dívání se stejným směrem.”  


5. INTIMITA A CELISTVOST

PONDĚLÍ 31. LEDNA 2022 OD 18:00 - 20:00

JAK ZACHRÁNIT VZTAH? RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

V závěrečném díle základního modulu se necháme unášet na vlnách partnerské pulzace. Ukážeme si, jak je život ze své podstaty nestabilní a jak potřebuje různé polarity, které jsou ale vždy jedinečné pro daný jedinečný vztah dvou jedinečných partnerů. Ponoříme se do pestrosti celistvosti, která přináší dynamiku polarit jak vztahových, tak individuálních. Podíváme se, jak mozek i duše potřebují bezpečí a komfort, ale také jak jsou nutnou součástí zdravého vztahu potřebné i vzruchy či výzvy. Výzvy emoční, mentální, intimní i spirituální. Dotkneme se určitě i významu hravosti a studu jako dvou významných faktorů intimního štěstí. Sex, konflikty, frustrace, odlišnosti, zdroje energie, bezpečí, blízkosti a vzruchu… Odolnost, citlivosti, prohlubování, odevzdávání se vs. nezávislost... Jak na pravidlený restart.


6.  REFRESH I. - JAK BÝT ZAHRADNÍKY NA VLASTNÍ ZAHRADĚ

PONDĚLÍ 28. BŘEZNA 2022 OD 18:00 - 20:00

JAK ZACHRÁNIT VZTAH? RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

Refresh je prostě další setkání. Tentokrát však s větším časovým odstupem. Proces pokračuje. Růst se děje pouze v procesu. A proto proces potřebuje vzájemnou podporu, vzájemný čas a energii. Spolené setkání nám může poskytnout zpětnou vazbu, že to co se děje nám se může dít i jiným. Budeme sdílet radosti, úspěchy, starosti či komlikace, které se na cestě restartu vždy nacházejí. Budeme s určitým odstupem posilovat potřebnou motivaci. V rámci tohoto refreshe budeme pracovat s metaforou "zahrady a nastavením zahradníků". Ukážeme si tuto metaforu zákonitých cyklů přírody i na úrovni partnerského vztahu. Nejde o to vynikajícími sprintéry, ale o to, jak být rozvážnými vytrvalci...


7. REFRESH II. -  PARTNERSKÝ MINDFULNESS

PONDĚLÍ 13. ČERVNA 2022 OD 18:00 - 20:00

JAK ZACHRÁNIT VZTAH? RESTART VZTAHU aneb Druhá šance - Pavel Rataj a Honza Vojtko, párová terapie a psycholog Praha

Refresh je prostě další setkání. Tentokrát však ještě s větším časovým odstupem. Proces pokračuje. Růst se děje pouze v procesu. Tentokrát se posuneme od zahradničení k citlivé všímavosti a laskavému soucitu. Po dalších 3 měsících se opět spustíme do tajů celistvého vztahu v kombinací s každodenní realitou. Jak i v takové rutinní každodennosti hledat pravidelné vyživující ostrůvky posilující blízkosti. Jak udržovat mentální svěžest a všímavost nejen vůči vztahu, ale především vůči sobě samé/mu. Jak vytrvale pulzovat mezi pudem sebezáchovy a pudem sebetransformace, mezi seberealizací a souzněním, mezi potřebou bezpečí (komfortu) a potřebou vzruchu (zónou nekomfortu), mezi potřebou svobody a potřebou lásky. Jak udržovat ve vztahu vzájemnou inspiraci? 

STÁLE VÁHÁTE ZDA S NÁMI DO TOHO JÍT?

TAK ZDE JE 

PÁR UKÁZEK

Z MINULÝCH NATÁČENÍ:)

A JAK TO BUDE

CELÉ PROBÍHAT?

MÁTE DVĚ MOŽNOSTI, JAK SI CELÝ KURZ ČI JEDNOTLIVÝ WEBINÁŘ UŽÍT:

1. NAŽIVO  - VE STANOVENÉM TERMÍNU A ČASE

Do vašeho mailu vám v den živého webináře dorazí přístupové údaje do aplikace ZOOM. Do samotného živého webináře se dostanete 10 min před jeho začátkem. Připojovací link odesíláme vždy nejpozději hodinu před začátkem webináře. Najdete ho ve svém mailu. Pokud nic nenajdete, tak prosím prohlédněte v mailu složku HROMADNÉ či SPAM.

2. ZE ZÁZNAMU - Z  POHODLÍ SVÉ ČLENSKÉ SEKCE 

Pokud vám nevyhovuje čas živého vysílání, můžete se na záznam podívat zpětně. Během několika dní, po odvysílání živého webináře, bude do vaší členské sekce umístěn video a audio záznam tak, abyste si kurz mohli pustit přesně tam, kde to pro vás bude nejpřínosnější. Platnost přístupu bude nastavena na 365 dní, tedy na celý jeden rok:)   

NENECHTE 

SI UJÍT !

DOČASNĚ

ZVÝHODNĚNOU

NABÍDKU

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK ZA CELÝ KOMPLET SEDMI DÍLŮ:

Zvýhodněná cena platná do 5.12. 2021, pak bude cena zvednuta na částku 2199,- Kč.

2999,- / 1999,- Kč

Záměrně jsme nastavili cenu za tento cyklus (za celých 14 společně strávených hodin) POUZE ZA PŘIBLIŽNOU VÝŠI CENY JEDNOHO/DVĚ SEZENÍ U PROFESIONÁLNÍHO PÁROVÉHO PSYCHOTERAPEUTA.  Za tuto cenu od nás získáte několikanásobně více, než by bylo možno zažít v jednom sezení. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit:).

 

TĚŠÍME SE NA VÁS:)

PŘÍSTUPOVÉ ÚDAJE K WEBINÁŘI ZASÍLÁME VĚTŠINOU NĚKOLIK HODIN PŘED JEHO ZAČÁTKEM!  

Po uhrazení platby Vám bude  obratem poskytnut plný přístup do ČLENSKÉ SEKCE, kde po odvysílání živého webináře budete mít během několika dní vše hezky připravené ze záznamu, abyste si vše mohli pustit přesně tam, kde to pro vás bude nejpříjemnější. Platnost přístupu bude nastavena na 365 dní, tedy na celý jeden dlouhý rok:)     

 

PRO 

TÝMY!

PRO ODBORNÉ TÝMY, PROFESNÍ ORGANIZACE či SKUPINY, kteří mají zájem zakoupit cyklus pro své vztahové specialisty, týmy svých odborníků nebo prostě jen přístup pro TŘI A VÍCE lidí, jsme připravili otevřenou  MULTILICENCI.

CENA ZA MULTILICENCI

PRO TÝMY / TŘI A VÍCE:

4999,- Kč

JAK "ŽIVÝ" WEBINÁŘ FUNGUJE?

Živé webináře proběhnou přes aplikaci ZOOM. Jediné, co budete potřebovat, je PC (mobil či tablet), na kterém si buď stáhnete aplikaci ZOOM (vše proběhne automaticky) nebo nic instalovat nemusíte a rovnou se přihlásíte přes prohlížeč a budete potřebovat alespoň trochu funkční WIFI či datové spojení. 

Pokud bude jakýkoliv problém s připojením, tak níže na stránce klikněte na tlačítko "NÁVODY NA PŘIPOJENÍ"

Do webináře se vždy, dle kondice a chuti, můžete aktivně zapojit a ptát se, nebo si ho jen užívat v posluchačském módu bez zapnuté  zapnuté kamery.

Každý díl trvá 90 min + 30 minut na diskuzi, osobní dotazy.

VÝHODY WEBINÁŘE?

  • Zúčastníte se z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.
  • Efektivní využití času - není potřeba nikam cestovat.
  • Otázky a komunikace s našimi lektory, kteří vedou webinář, je ještě jednodušší, bezpečnější a citlivější než ve veřejném prostoru. 

Součástí každého dílu jsou různé otázky, nápady a případně i úkoly pro zvýšení sebereflexe. Budeme uvádět i zajímavé tipy na další tematické zdroje (videa, knížky) a přijde čas i pro vaše dotazy, kterým se budeme podrobně věnovat.

Kazuistický seminář pro práci s páry - Pavel Rataj, Psycholog Praha

SPOLEČNÁ PODPORA

UZAVŘENÁ FB SKUPINA

POKUD MÁTE SVŮJ FACEBOOKOVÝ PROFIL, TAK S NÁMI MŮŽETE V RÁMCI ZAKOUPENÉHO KURZU V PŘIPRAVENÉ UZAVŘENÉ FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ "RESTART VZTAHU" SDÍLET VAŠE MYŠLENKY, ČÍST SI NÁZORY DRUHÝCH, POKLÁDAT SVÉ OTÁZKY, ZAMÝŠLET SE...

DO TÉTO SKUPINY MŮŽETE TAKÉ PŘIDÁVAT ZAJÍMAVÉ NÁPADY, ZKUŠENOSTI ČI ODKAZY NA ČLÁNKY, VIDEA, UKÁZKY, OBRÁZKY, KURZY ČI ROZVOJOVÉ TECHNIKY. 

BONUSOVÁ

KAFÁRNA

V PŘÍPADĚ ZAKOUPENÍ CELÉHO KURZU ZÍSKÁTE VE SVÉ ČLENSKÉ SEKCI, KROMĚ 10 HODIN NABITÉ INSPIRACE, JEŠTĚ JAKO BONUS VSTUP DO NAŠÍ "KAFÁRNY", KDE NAJDETE MNOHO ZAJÍMAVÝCH TEMATICKY ZAMĚŘENÝH ČLÁNKŮ, KNIH, INSPIRATIVNÍCH FILMŮ, VIDEÍ ČI PODCASTŮ, ODKAZY NA ZAJÍMAVÉ AKCE A TECHNIKY PRO VÁŠ VOLNÝ ČAS A PRO VÁŠ MENTÁLNÍ, EMOČNÍ I VZTAHOVÝ PROSTOR...

online KURZ - JAK ZVLÁDAT EMOCE, JAK NA EMOCE PAVEL RATAJ A HONZA VOJTKO

DÁRKOVÝ

POUKAZ

 

CHCETE-LI KURZ VĚNOVAT JAKO DÁREK, NAPIŠTĚ NÁM PROSÍM DO POZNÁMKY, ŽE SI PŘEJETE DÁRKOVÝ POUKAZ - RÁDI VÁM HO PO ZREALIZOVANÉ PLATBĚ VYSTAVÍME A ZAŠLEME NA ZADANÝ E-MAIL.

KUPÓN

SLEVA 10%

 

A TAKÉ ZÍSKÁTE 10% SLEVOVÝ KUPÓN NA ZAKOUPENÍ CYKLU "SVĚTLO A STÍN MODERNÍCH VZTAHŮ", COŽ JE 10 DÍLŮ JEDINEČNÝCH WEBINÁŘŮ O PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH

1 . BONUS

Slevová akce na předplatné

Zakoupením tohoto cyklu získáte dočasně (do 31.12.2021) využitelný bonus v podobě výrazné dárkové slevy na nákup jedno nebo dvouletého předplatného PSYCHOLOGIE.CZ -  což je největší psychologický online portál se zajímavými články, audio a video příspěvky, poradnami a dalšími akcemi od předních psychologů. 

 Sleva je v podobě slevového kódu, který najdete ve své členské sekci, která se vám otevře po zakoupení tohoto cyklu. Slevový kód můžete uplatnit POUZE jedenkrát a pouze pro stejný registrační email, na který byl objednán tento cyklus.

2 . BONUS

40% slevový kupón na online kurz:

PARTNERSKÁ KRIZE

Zakoupením tohoto cyklu získáváte dočasně (do 31.3.2022) další využitelný bonus.

Protože některé vztahy před samotným RESTARTEM potřebují ještě trochu ošetřit nebo pojmenovat si co se to ve vztahu stalo či děje, tak jednoznačně doporučujeme využít kurzu o PARTNERKÉ KRIZI, který ukazuje velmi barvitě a srozumitelně zákoutí a tajemství vztahové dynamiky dlouhodobých vztahů. 

 Sleva je opět v podobě slevového kódu, který najdete ve své členské sekci, která se vám otevře hned po zakoupení. 

3 . BONUS

20% slevový kupón na kartičky:

MAPY LÁSKY

A protože celý cyklus bude postaven na hravosti, uvolněnosti a zvídavosti, tak jsme pro vás připravili slevovou akci od kolegů z projektu MAPYLASKY.cz. Sleva je využitelná na jakékoliv kartičky. Tyto karty vedou interaktivním způsobem partnery ke vzájemné otevřenosti a zkoumání vnitřních světů. Kartičky mají různé vrsty a témata. Od obecných až po pěkně lechtivá.   

 Sleva je opět v podobě slevového kódu, který najdete ve své členské sekci, která se vám otevře hned po zakoupení. 

PŘÍSTUPOVÉ ÚDAJE K JEDNOTLIVÝM WEBINÁŘŮM ZASÍLÁME VĚTŠINOU NĚKOLIK HODIN PŘED JEHO ZAČÁTKEM!  

Po zrealizované platbě obratem zašleme do Vašeho uvedeného mailu (někdy spadne zaslaný mail do HROMADNÝCH či SPAMU) přístupové údaje DO ČLENSKÉ SEKCE, kde po odvysílání živého webináře budete mít během několika dní vše hezky připravené ze záznamu. Tak abyste si připravené materiály (videoaudio záznamy, pracovní úkoly, obrázky i různé inspirativní dotyky) opakovaně procházet.

Takže i když webinář nestihnete, O NIC NEPŘIJDETE!

Vše budete mít hezky k dispozici tak, abyste si mohli zvolit kdy, jak a kolik si toho pustíte  z pohodlí vašeho domova a v čas, který vám nejlépe vyhovuje! 

NAŠE DALŠÍ ONLINE KURZY A WEBINÁŘE:)

 ONLINE KURZ O PART. KOMUNIKACI

PARTNERSKÁ KOMUNIACE - ONLINE KURZ - Pavel Rataj

ONLINE KURZ O  PARTNERSKÉ KRIZI

Partnerská krize s párovým terapeutem - Pavel Rataj

ONLINE KURZ O PARTNERSKÝCH NEVĚRÁCH 

NEVĚRA - JAK JI NENECHAT ROZBÍT VZTAH - PAVEL RATAJ A HONZA VOJTKO

ONLINE KURZEMOCÍCH VE VZTAZÍCH

JAK NA EMOCE: Cesta k sobě - Emoční inteligence a 5 základních úrovní - Pavel Rataj a Honza Vojtko

CYKLUS O PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH

PARTNERSKÉ VZTAHY - Cyklus webinářů o partnerských vztazích: Světlo a stín moderních vztahů

ONLINE KURZ O ROZCHODECH 

ONLINE KURZ O MANŽELSKÉ PŘÍPRAVĚ

PŘEDMANŽELSKÁ PŘÍPRAVA - ONLINE KURZ, PAVEL RATAJ A HONZA VOJTKO

 ONLINE KURZ  MOCNÝCH PROGRAMECH

Emoční a mentální vzorce - online kurz Pavel Rataj a Honza Vojtko

ONLINE KURZ O  HRAVÉM SEZNAMOVÁNÍ 

SEZNAMOVÁNÍ JE HRA - ONLINE KURZ PAVEL RATAJ A HONZA VOJTKO

ONLINE KURZ O NASTAVOVÁNÍ  HRANIC

HRANICE aneb Jak si zdravě nastavit hranice? - online kurz - Pavel Rataj a Honza Vojtko

NOVÝ ONLINE KURZ KONFLIKTY A HÁDKY 

KONFLIKTY A HÁDKY aneb Jak si zdravě nastavit hranice a Jak se úspěšně zvládat konflikty a hádky - Pavel Rataj a Honza Vojtko

"PŘEJEME VÁM MNOHO INSPIRUJÍCÍCH DOTYKŮ:)"

Zveme všechny zvídavé a odvážné  partnery i jednotlivce, bez rozdílu věku, sexuální orientace, zkušenosti či životního zaměření. 🙂

 VZTAHY A SEBEROZVOJ

MAJÍ SMYSL