AKTUÁLNÍ INFORMACE 

AKTUALIZOVÁNO - 24.3.2020, 23:20 - Zde najdete aktuální informace a opatření k domluveným sezením pro následujících pár dní.

Dobrý den, milí klienti a zájemci o setkání se mnou, 

vzhledem k několika dotazům jiných klientů ohledně realizace naplánovaných sezení v následujících dnech jsem se rozhodl zveřejnit upřesňující, a snad i zklidňující informace. Jako psycholog a specialista na krizové stavy velím spíše k obezřetnosti, opatrnosti a prevenci, než k panice a zúskostňujícím krokům.

Mrzí nás, jaká situace nastala a jaké komplikace v různých směrech to přináší. A abychom zde mohli být pro vás a pokračovat v našich rozběhnutých procesech, a vytvářet k tomu POTŘEBNÝ POCIT BEZPĚCÍ, tak jsme se rozhodli naše Centrum partnerských vztahů na Slezské 74 minimálně do Velikonoc, do 13. dubna 2020

- UZAVŘÍT PRO OSOBNÍ SETKÁNÍ

 

Nebojte, pokud budete chtít, tak o sezení NEPŘIJDETE!

Rozhodli jsem se jít tou NEJBEZPEČNĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ CESTOU a máme pro vás připravenou NÁHRADU. Budete i vy sami překvapení, jak nám to, v tento krizový stav, SPOLU případně HEZKY půjde.

"Po několika prvních dnech v online světě mohu konstatovat, že jsme společně (já i klienti) příjemně překvapení, jak ta společná setkaní "po drátě" dokáží být i příjemná, osobní, hluboká a plodná. "

Již NYNÍ máme v aktivním provozuKOLIK NÁHRADNÍCH variant:

1. SKYPE (je na Vás jestli zvolíte jen audio či video). Moje přihlašovací údaje jsou: pavelrataj1
2. TELEFON  - telefonicky nebo jako společná telekonference. Moje číslo je: +420 777 041 478
3. MESSENGER - audio či video hovor. Opět přes moje telefonní číslo: +420 777 041 478 , FB profil: Pavel Rataj, www.facebook.com/pavel.rataj.1

4. WhatsApp - audio a video hovor. Opět přes moje telefonní číslo: +420 777 041 478, nebo jméno: Pavel Rataj

5. Whereby.com - je to něco podobné jako předchozí možnosti (audio či video). Má výhodu, že jde z jakéhokoliv prohlížeče, bez nutnosti cokoliv instalovat, kdekoliv se přihlašovat či registrovat. V případě zájmu a domluveného času Vám jen pošlu pozvánku, kterou rozkliknete, povolíte jen možnost kamery a microfonu) a už se vidíme. 

6. Meet.vpsfree.cz - opět to samé, bezpečné, šifrované audio či video spojení. Jen zadáte do svého prohlížeče nebo proklikněte:   https://meet.vpsfree.cz/ , a tam zadejte do bílého rámečku "Začít nový videohovor" zadejte název místnosti: pavelrata1 a potvrďte tlačítkem "Začít".

 7. Potřebujete využít jiné aplikace? Je ji možné dostat na platformu Android? Dejte vědět. Jsem připraven ji nainstalovat, zprovoznit a jdeme na to.

PLATBA za takto realizované sezení probíhá (ideálně před, v horším případě po setkání) rychle a pohodlně přes platební bránu ONLINE platbou  nebo na účet: 1024418887/6100

Ceny za 80 min HOVORU jsou sjednoceny takto: do 16 h za 1300,- / po 16 hodině 1500,- Kč

Setkání je také možno samozřejmě ZRUŠIT, jen prosím dejte pozor na platné Stornopodmínky (viz. níže), které se začínají započítávat 48h před domluveným sezením. Zrušení plně respektuji. Jen dávám informaci, že se tím dostáváme termínově (pro nový termín) do druhé půle dubna/začátek května. 

 

Vzhledem k tomu, že hodně klientů mne vyhledává primárně pro párové sezení, tak se ukazuje, že v současné nabídce ONLINE SEZENÍ u některých klientů brání přítomnost dětí. Abychom předešli této komplikaci, tak se snažím být pro vás co nejvíce flexibilní. Rozhodl jsem se zde být pro vás kdykoliv v časovém rozmezí až do 23h, a to včetně víkendu.

Hledáme způsoby, jak i v těchto dnech nemuset ztratit kontakt s rozběhlým terapeutickým procesem.

Pokud se rozhodnete to vyzkoušet a potkat se se mnou některým z výše uvedených způsobů, tak prosím o sdělení, jakou varinatu preferujete. 

 

S přátelským pozdravem Pavel Rataj

Pokud se domluvíme na sezení, tak vás chci seznámit se vstupní podmínkou týkající se storno poplatků při zrušení nebo absentování setkání. 

  • méně než 48h před domluveným termínem - 100%
    Při zrušení či přeobjednání setknání méně než 48h před domluveným termínem, nebo v případě, že se na sezení (k hovoru) nedostavíte, tak vás požádám o uhrazení 100% částky z ceny domluvené konzultace. Storno poplatek je vyžadován z důvodu, že váš termín (pro vás vyhrazený čas a prostor) již nejde rychle obsadit jinými klienty.
  • Mimo těchto kritických 48h před setknám je možno zrušit či přeobjednat sezení kdykoli. 
  • Storno podmínky se vztahují i telefonické / skype konzultace
  • Průběh HOVORU je diskrétní, NENAHRÁVÁ SE a vztahuje se na něj stejná mlčenlivost jako při osobních setkání.
    Toto pravidlo platí v průběhu i po ukončení setkávání.
  • Skype a jiné formy online či telefonických HOVORŮ jsou vázány Etickým kodexem České asociace pro psychoterapii a Etickým kodexem Asociace manželských a rodinných poradců ČR.
  • Vzhledem k povaze témat individuálních či párových sezení není možná přítomnost dětí.