Bezpečnostní a hygienická pravidla pro SKUPINOVÉ programy 

AKTUALIZOVÁNO - 5.6.2020  

Vážení účastníci a zájemci našich skupinových programů  v Centru partnerských vztahů - Slezská 74.

Pro zajištění dostatečného bezpečí nás všech jsme se rozhodli pro několik zásadních opatření a obecně známých hygienických doporučení, která budou dočasně platit pro každého z nás.

Semináře, workshopy a skupiny probíhají ve vámi donesených rouškách nebo nově můžeme i bez roušek - a to i díky povinnému Potvrzení o bezinfekčnosti, kteří všichni účastníci přinesou podepsané. Ke stažení ZDE: 

  • Potvrzení o bezinfekčnosti

    "Vzor" prohlášení o bezinfekčnosti, který by každý účastník měl přečíst, podle něj zvážit svou účast a případně podepsat před akcí. Toto prohlášení není ze zákonného hlediska povinné, ale doporučujeme ho.

V případě skupinových akcí (pro více než 4 lidi)  požadujeme Potvrzení o bezinfekčnosti (formulář je ke stažení níže), tak jak je doporučuje České asociace pro psychoterapii. Bez tohoto podepsaného "Potvrzení" Vás bohužel nebudeme moci vpustit do programu. A to bez nároku na stornopoplatek. S údaji na potvrzení je samozřejmě zacházeno dle GDPR. 

Abychom si to mohli dobře užít, je potřeba dále dodržet několik pravidel:

  1. po vstupu do našich prostor žádáme o dezinfekci rukou, v předsíni pro tento účel bude připraven stoleček s dezinfekčním gelem, jednorázovými kapsníčky a košem,
  2. na tuto omezenou dobu nebude z preventivních důvodů probíhat podávání ruky (ani při vítaní, ani při loučení),
  3. budeme dbát na pravidelné a řádné větrání,
  4. nebudeme podávat žádné teplé nápoje. K dispozici budou POUZE malá balení vody v 0,5 PET lahvičkách.
  5. tentokrát bude tedy naše kuchyňka s obvyklým pohoštěním bohužel UZAVŘENA.

POZOR

S ohledem na potřebný pocit bezpečí všech zúčastněných si vyhrazujeme pro naše lektory právo na vyloučení "rizikového" účastníka, který vykazuje příznaky nachlazení, teploty či pokašlávání. Pokud tedy cítíte příznaky nachlazení, tak svou účast prosím včas zrušte.

Věříme, že shovívavě rozumíte nezbytnosti takovýchto nepříjemných omezení a opatření, i naší obezřetnosti. Naše snaha je dočasně nabídnout co největší pocit bezpečí i na úkor určitého komfortu. 

 

S přátelským pozdravem Pavel Rataj