Bezpečnostní a hygienická pravidla pro SKUPINOVÉ PROGRAMY

AKTUALIZOVÁNO - 9.9.2020  

Vážení účastníci a zájemci našich skupinových programů  v CENTRU PARTNERSKÝCH VZTAHŮ - Slezská 74.

Pro zajištění dostatečného bezpečí nás všech jsme se rozhodli, ve shodě s doporučeními České asociace pro psychoterapii a opatřeními Hygienické stanice hl.m.Prahy, pro několik "nepříjemných", ale preventivně ochranných opatření, která budou dočasně platit pro každého ÚČASTNÍKA.

Aktuálně jednáme o výjimku pro lektora v bodě 2., aby nemusel mít v době lektorování ochranný prostředek přes ústa.

Dobrá zpráva je, že při naší zvýšené obezřetnosti nám nic nebrání v tom, abychom seminář realizovali v osobní verzi a nemusíme tak přistupovat k on-line realizaci. Za což jsme moc rádi:)

Semináře, workshopy a skupiny mohou dále probíhat od 9.9.2020 PŘI SPLNĚNÍ TĚCHTO TŘÍ PODMÍNEK:

1. prosím přicházejte pouze v "dobré" zdravotní kondici a přineste sebou podepsané POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI (tak jak ho připravila Česká asociace pro psychoterapii) - viz. ke stažení níže.                          

2. akce probíhá opět pouze V ROUŠKÁCH, ale pokud se chcete cítit volněji, tak je možné využít vámi donesené CHRANNÉ ŠTÍTY.     

3. moc se omlouváme za poslední opatření, ale po vstupu do našich prostor budete PŘEMĚŘENI digitálním teploměrem, kde bychom měli všichni teplotu pod 37°C, pokud bude teplota v rozmezí 37-37,5°C, tak můžete počkat v čekárně a během 5 minut můžeme udělat přeměření znovu. Pokud teplota neklesne, tak bohužel účast na programu není možné realizovat.

 

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI najdete ZDE:

  • Potvrzení o bezinfekčnosti

    "Vzor" prohlášení o bezinfekčnosti, který by každý účastník měl přečíst, podle něj zvážit svou účast a případně podepsat před akcí.

V případě skupinových akcí  požadujeme Potvrzení o bezinfekčnosti (formulář je ke stažení výše), tak jak je doporučuje České asociace pro psychoterapii. Bez tohoto podepsaného "Potvrzení" Vás bohužel nebudeme moci vpustit do programu. A to bez nároku na stornopoplatek. S údaji na potvrzení je samozřejmě zacházeno dle GDPR. 

 

DÁLE BUDOU PROBÍHAT TATO PREVETIVNÍ OPATŘENÍ:

  1. odevzdat podepsané POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI! 
  2. po vstupu do našich prostor žádáme o dezinfekci rukou, v předsíni pro tento účel bude připraven stoleček s dezinfekčním gelem, jednorázovými kapsníčky a košem,
  3. na tuto omezenou dobu nebude z preventivních důvodů probíhat podávání ruky (ani při vítaní, ani při loučení)
  4. nebudeme podávat žádné teplé nápoje. K dispozici budou POUZE malá balení vody v 0,5 PET lahvičkách.
  5. tentokrát bude tedy naše kuchyňka s obvyklým pohoštěním bohužel UZAVŘENA.

POZOR

S ohledem na potřebný pocit bezpečí všech zúčastněných si vyhrazujeme pro naše lektory právo na vyloučení "rizikového" účastníka, který vykazuje příznaky nachlazení, teploty či pokašlávání. Pokud tedy cítíte příznaky nachlazení, tak svou účast prosím včas zrušte.

Věříme, že shovívavě rozumíte nezbytnosti takovýchto nepříjemných omezení a opatření, i naší obezřetnosti. Naše snaha je dočasně nabídnout co největší pocit bezpečí i na úkor určitého komfortu. 

V případě, že by došlo opět ke zpřísnění bezpečnostních (preventivních) COVID opatření, tak si organizátor vyhrazuje právo zrealizovat seminář v ONLINE podobě. 

 

S přátelským pozdravem Pavel Rataj